Jedny z nejlepších levnějších korektorů

| on
října 16, 2019

Krásnou středu Vám přeji. Dnes jsem byla v dm drogérii, kde jsem i přemýšlela, který korektor je mi nejblíž. Vzhledem k tomu, že nemám jen jeden, ale jak vidítě na fotografii jsou rovno čtyři, tak jsem se rozhodla se o ně podělit.

Moc dobře tyto korektory znáte, nejsou zrovna úplnou novinkou, ale ani nejsou tak dlouho na trhu. Zkoušela jsem už i mnoho dražších korektorů, které stály za to, ale vzhledem k tomu, že opravdu nejsem takový blázen, abych za korektory dávala 800Kč, tak jsem hledala takové, které se vyrovnají z levnější sekce té dražší.

Nebojím se vůbec říct, že tyto korektory jsou možná i lepší, jak ty dražší.

1. FIT me! Maybelline - korektor, který má nádherné krytí a výdrž. Odstín 12
2. Catrice camouflage - hodně podobný korektoru od NARS, až na to, že korektor od NARS stojí kolem 900Kč a tento 99Kč. Krytí bezvadné. Odstín 010 Porcelain
3-4. Instant anti age eraser Maybelline - korektor, který u nás není zas tak dlouho a jaká po něm byla hoňka. Jakmile přišel do ČR všude byl vyprodán. Je to stále velký HIT! Krytí skvělé a dá se použít jako make - up. Odstín 00 IVORY a 01 Light
1 komentář on "Jedny z nejlepších levnějších korektorů"
  1. Ten od Catrice mám moc ráda. Zbytek jsem nezkoušela, protože mají až moc tmavé odstíny.. osobně mám hrozně ráda i ten Camo concelaer od elf :)

    OdpovědětSmazat